طراحی سایت دایرکتوری

سایتهای دایرکتوری در واقع یک مرجع جامع در یک فیلد خاص می باشند به عنوان مثال دایرکتوری مشاغل، دایرکتوری ماشین، دایرکتوری مقالات و ... که این سایتهای تخصصی در واقع یک پایگاه داده کامل از فیلد مورد نظر هستند که باعث می شوند کاربران به راحتی به دنبال شرکت های ارائه دهنده محصول یا خدمات مورد نظر خود در یک با چند فیلد خاص بگردند.

به عنوان مثال فرض کنید دنبال یک شرکت ارائه دهنده خدمات منزل با قیمت و شرایط مناسب و امکان مقایسه خدمات و قیمت های شرکتهای مختلف با یکدیگر می گردید، می توانید به راحتی وارد یک سایت دایرکتوری ویژه خدمات منزل شده به بر اساس فیلترهای مختلف نظیر: محله شرکت، قیمت، نوع خدمات، میزان رضایتمندی مشتریان و ... به راحتی بهترین شرکت را برای رفع نیاز خود انتخاب کنید.

سایتهای دایرکتوری علاوه بر این که سبب راحتی کاربران و کارفرمایان شده به رونق کسب و کار صاحب بیزینس هم کمک شایانی کرده و درآمد زایی می کند، به عنوان مثال صاحب سایت می تواند با ارائه یک سری خدمات متمایز و ویژه از شرکتهایی که تمایل دارند از این خدمات خاص بهره ببرند هزینه ماهیانه دریافت کند و صاحب درآمد ماهیانه شود. در واقع سایتهای دایرکتوری یک رابطه برد برد هستند که هم برای کاربران در یافتن شرکت مورد نظر خود و هم صاحب سایت و کارفرما مفید و سودمند است.

طراحی سایت دایرکتوری

آریا سافت با بیش از 8 سال سابقه در زمینه های طراحی سایت ، طراحی مالتی مدیا ، بهینه سازی سایت ، پشتیبانی سایت و تولید محتوا ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، بازاریابی اینترنتی ، طراحی فروشگاه آنلاین و ... آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. از مزایای طراحی سایت توسط آریا سافت می توان به سرعت عمل در تحویل پروژه، توجه ویژه به جذاب بودن گرافیک و زیبایی سایت، امنیت بالای سایت ها، پشتیبانی واقعی شبانه روزی ، کیفیت بالا و در عین حال قیمت مناسب، طراحی سایت بر اساس اصول و الگوریتمهای جدید گوگل، مدیریت سایده آسان و روان و ... اشاره کرد.

چنانچه تصمیم به راه اندازی سایت دایرکتوری خود گرفته اید با ما تماس بگیرید، ما در کنار شما خواهیم بود!

طراحی سایت توسط طراح سایت دانشکده دانشگاه صنعتی شریف

تماس با ما

آدرس آدرس : قیطریه - انتهای میرزاپور - پلاک 65

تلفن تلفن : 02122240892 - 09125806376

فاکس فکس : 02122240892

ایمیل ایمیل : info[@]aria-soft.org

درباره ما

آریا سافت با بیش از 8 سال سابقه در زمینه های طراحی سایت ، طراحی مالتی مدیا ، بهینه سازی سایت ، پشتیبانی سایت و تولید محتوا ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، بازاریابی اینترنتی ، طراحی فروشگاه آنلاین و ... آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. از مزایای طراحی سایت توسط آریا سافت می توان به سرعت عمل در تحویل پروژه، توجه ویژه به جذاب بودن گرافیک و زیبایی سایت، امنیت بالای سایت ها، پشتیبانی واقعی شبانه روزی ، کیفیت بالا و در عین حال قیمت مناسب، طراحی سایت بر اساس اصول و الگوریتمهای جدید گوگل، مدیریت آسان و روان و ... اشاره کرد.

فیس بوک آریا سافت   گوگل پلاس آریا سافت   لینکداین آریا سافت   تلگرام آریا سافت   اینستاگرام آریا سافت